Nieuws

Night Star Express Hellmann is altijd in beweging. Blijf via deze pagina op de hoogte van belanghebbende zaken die zich afspelen omtrent de organisatie.

 

Nieuwsberichten

« Terug naar overzicht

Even voorstellen? Onze nieuwe collega Lars!

06 januari 2022
Even voorstellen? Onze nieuwe collega Lars!

Night Star Express Hellmann groeit en groeit! Door de grote inzet van al onze collega’s en chauffeurs, zien we dat de groei gestaag doorgaat. Dit heeft natuurlijk een positief gevolg op de uitbreiding van ons (jonge) team. Lars Kroeze is sinds vijf maanden actief binnen onze club. Wie is Lars en waarom koos hij nou eigenlijk voor Night Star Express Hellmann (HExS BV)?  Even voorstellen?

Lars, vertel eens wat over jezelf? 
Ik ben Lars Kroeze, 23 jaar oud en woonachtig in Beltrum. In 2021 heb ik de opleiding Bedrijfskunde afgerond aan de Hogeschool Saxion in Enschede. Sinds augustus ben ik werkzaam als Planner bij Hellmann Express Services B.V. (HExS B.V.), een aparte vennootschap en volle dochter van Night Star Express Hellmann B.V.

Hoe heb je de eerste maanden beleefd?
De eerste maanden heb ik als zeer positief en leerzaam beleefd. Zoals gezegd werk ik voor een andere BV binnen de Hellmann organisatie, maar heb ik allerlei collega’s om mij heen van Night Star Express Hellmann, waardoor het niet voelt alsof je in een andere organisatie werkt. Het voelt als één geheel en dat werkt prettig. Wat ik vooral prettig vind is dat de lagen binnen de organisatie duidelijk zijn, maar wel laagdrempelig. Het is totaal niet gek om even bij de directeur aan te kloppen als je met vragen zit.

Zoals gezegd werk ik als Planner op de HExS B.V. Ik ben voornamelijk bezig met plannings- en customer servicewerkzaamheden voor onze dag-zendingen. Hierbij werk ik veel in het transport-management-systeem waarin vrijwel heel de organisatie werkt en heb ik veel contact met klanten en onze chauffeurs.

De eerste weken keek ik mee met mijn collega van de dag-afdeling om kennis te maken en wat de werkzaamheden inhouden. Daarnaast heb ik bij andere collega’s meegelopen op andere afdelingen, waaronder de collega’s die de nachtdistributie verzorgen. In die eerste weken ben ik erachter gekomen dat iedereen hier je graag wil helpen om je wegwijs te maken in de organisatie en de werkzaamheden. Dit heeft mij de eerste weken ook een zeer welkom gevoel gegeven. Naarmate de weken verstreken pakte ik steeds meer werkzaamheden zelf op, waardoor je je ook steeds waardevoller voelt binnen de organisatie.

Wat zijn jouw eerste indrukken van het bedrijf?
Het is een mooi bedrijf. Niet alleen vanwege het mooie kantoorpand of de vele laaddocks, wat voor mij al een aardige uitstraling geeft, maar ook hoe de werkgever met de collega’s om gaat.

In mijn korte periode bij Night Star Express hebben we al een leuk bedrijfsfeest gehad. We hadden een Golf Clinic om te leren golfen. Los van het feit dat de golfprestaties achterwege bleven was het een zeer leuke dag. Je ziet aan de organisatie van zo’n dag dat er echt energie ingestoken wordt. Onlangs hadden we nog het afscheid van een tweetal collega’s waarbij er een hele catering werd verzorgd voor iedereen. Zulke dingen vind ik mooi om te zien.

Waarom zou je andere mensen ‘’aanbevelen’’ om voor Hellmann als werkgever te kiezen?
Omdat het een organisatie is waarin je heel snel veel kan leren, waardoor je op een korte termijn best veel verantwoordelijkheden tot je kan nemen. Dit samen met dat er gewoon fijne en gezellige mensen werken is NSE een bedrijf dat ik zeker zou aanraden.

Namens alle collega’s wensen wij jou veel succes bij HExS BV / Night Star Express Hellmann!

Ben jij ook geïnteresseerd om voor ons mooie bedrijf te werken? Bekijk dan onze vacatures, te vinden op onze website www.nse-hellmann.com.

Wij zien ons team nog graag uitgebreid worden, met de volgende collega’s:

  • Algemeen Medewerker Overslag ’s-Heerenberg;
  • Customer Service Medewerker ’s-Heerenberg.

Staat jouw ideale functie hier niet tussen? Stuur jouw open sollicitatie naar: Robert.Overgoor@hellmann.com.


Geïnteresseerd in onze diensten? Direct contact